13 березня 2023

Студенти факультету кібернетики спеціальності 121 Інженерія програмного забезпечення Орловський Данило (3 курс) та Мушин Марія (4 курс) гідно представили МЕГУ на Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт “Black Sea Science 2023” у номінації “Інформаційні технології, автоматизація та робототехніка”.

Незважаючи на участь вперше, наші студенти набрали 84 та 83,5 балів відповідно із 100 можливих. Рецензенти відзначили високий науковий рівень робіт наших студентів. Робота Орловського Данила  “Interactive learning platform with gamification elements” (керівник Юскович-Жуковська В.І.) та робота Мушин Марії “Application of the method of gradual formation of the set of target function values for programming the solving of combinatory optimization problems” (керівник Шпортько О.В.) визнані одними з найкращих та відібрані для опублікування у науковому фаховому журналі “Automation technological and business - processes”.

Вітаємо наших студентів з успішним дебютом та бажаємо подальших наукових успіхів у галузі інформаційних технологій.

Детальніше: http://isc.ontu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/50/2023/03/2023-1-IT.pdf