05 вересня 2023

3 вересня 2023 року студенти та викладачі факультету здоров’я, фізичної культури і спорту прийняли участь у соціальному заході «Активні парки – локація здорової України», яка діє в рамках проєкту Президента України Володимира Зеленського «Здорова Україна».

МЕГУ

Мета проєкту – зробити спорт безбар’єрним, доступним для різних груп населення. Захід організований Всеукраїнським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки Міністерства молоді та спорту України. В рамках заходу відбувся забіг та скандинавська ходьба на 5 км. В заході прийняло участь понад 250 учасників.

МЕГУ

Пишаємося нашим викладачем Ярославом Кравчуком, який зайняв загальне 6 місце, 1 місце у своїй віковій категорії. Всі учасники, які подолали дистанцію, отримали пам’ятні медалі.