28 вересня 2023

27 вересня 2023 р. здобувачі вищої освіти першого бакалаврського рівня спеціальності 014 Середня освіта Українська мова і література відвідали краєзнавчий відділ обласної універсальної наукової бібліотеки. Працівниця книгозбірні Тетяна Матушевська ознайомила студентів із фондами зокрема, й з раритетами, які зберігаються у бібліотеці: «Нобельським євангелієм», «Острозькою Біблією», «Пересопницьким євангелієм».

ІФФ

Екскурсію та лекцію про літературу рідного краю, що охопила значний історичний пласт, від предтеч до початку XIX ст., провела бібліотекарка Анжела Хамедюк.

ІФФ

Завідувачка кафедри української мови та літератури проф. Лілія Овдійчук, яка організувала екскурсію, акцентувала на важливості знань про наше минуле. Адже наш народ має древню історію, культуру, духовні цінності, які допомогли зберегти нам свою ідентичність і дають нам впевненість  і силу у нинішній боротьбі з ворогом.

А ще таким чином другокурсники опановують курс «»Літературне краєзнавство».