28 вересня 2023

Декан історико- філологічного факультету проф. Таміла Груба та здобувачі освіти ОР “Бакалавр “ та  “Магістр “ освітньої програми 014 Середня освіта. “Українська мова і література “ 28 вересня 2023 р. долучились до засідання круглого столу «Методи компетентнісного навчання української мови»  ,ініційованого науковцями відділу навчання української мови та літератури Інституту педагогіки НАПН України.

Захід присвячено пам’яті видатного вченого, члена-кореспондента НАПН України, професора, Олександра Біляєва.

Історико-філологічний

Наукова спільнота , викладачі різних закладів вищої освіти, студенти обговорювали актуальні проблеми сучасної лінгводидактики :методи навчання української мови, їх оновлення,  логічне та вмотивоване  їх поєднання залежно від мети і завдань уроку

Цікавими та змістовними були доповіді докт. пед.н., проф., завідувачки відділу Олени Горошкіної та докт. пед.н., проф. Ніни Голуб ,які спонукали присутніх до жвавої дискусії . Дякуємо організаторам та учасникам  дійства за душевне та щире наукове спілкування ,неоціненний досвід , що є запорукою нашого спільного успіху.