15 вересня 2023

📆 9 вересня 2033 р. студенти МЕГУ долучилися до «Польських Національних Читань» (Narodowego Czytania 2023) під почесним патронатом Президентської Пари Республіки Польща 🇵🇱. В цей день Національні читання проходять по всій Польщі та в різних країнах світу. 📚Цьогоріч, за участі кафедри іноземних мов та кафедри романо-германської філології МЕГУ, відбулася акція, де читалися уривки роману Елізи Ожешкової "Nad Niemnem".
Студенти Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем'янчука 👩🏻‍🎓👩‍🎓Аліна Комьяті і Вікторія Хильчук читали уривки роману польською мовою, зупиняючись на яскравих описах природи та історичних екскурсах авторки.

ІФФ

🔶Беручи участь у акції, ми висловлюємо щиру подяку 🫶і шану польському народу за підтримку України 🇺🇦в боротьбі з російським агресором. Разом до Перемоги!!! 🇺🇦🤝🇵🇱