30 квітня 2023

30 квітня 2023 року в рамках діяльності інтеркультурного клубу «Opening the Borders» відбувся третій фінальний захід проєкту Happiness and Community as Essential Pro-Social Values – відеоконференція за участі студентів МЕГУ та Тель-Авівського університету (Ізраїль).

3456

Віртуальна зустріч була присвячена темі важливості спільнот під час кризових ситуацій. У заході взяли участь здобувачі другого магістерського та першого бакалаврського рівнів ВО спеціальності «014 Середня освіта. Мова і література (англійська)» історико-філологічного факультету, а також здобувачі першого бакалаврського рівня факультету здоров’я, фізичної культури і спорту.

кіеванг

Розпочалася відеоконференція з проведення опитування студентів за допомогою онлайн-сервісу Mentimeter – студенти ранжували причини приєднання до певної спільноти за ступенем їх значущості. Серед запропонованих альтернатив більшість учасників обрало почуття приналежності, а останнім за важливістю виявилося значення кількості членів у спільноті. Наступним етапом заходу було обговорення в командах, що торкалося понять емпатії та симпатії, ставлення до оточуючих в умовах кризи, та спільне створення презентацій, які мали віддзеркалювати бачення студентами порушених питань. Наостанок представники кожної з міжнародних команд продемонстрували свої творчі роботи, які супроводжувалися доповідями спікерів обох країн.

34цу5к6енг

За участь в українсько-ізраїльському проєкті члени інтеркультурного клубу були нагороджені сертифікатами.

Впевнені, що реалізований проєкт з віртуального обміну дозволив здобувачам вищої освіти отримати міжкультурний та міжнародний досвід, удосконалити soft skills та популяризувати такі цінності як свобода, толерантність і мир.