08 листопада 2022

Студенти факультету здоров’я, фізичної культури та спорту увійшли до складу збірної команди України та представлять нашу державу на чемпіонаті світу з WMAC та WCFF, який відбудеться 11-14 листопада в Австрії.

УКЕ

Сьогодні студент ІІІ-го курсу Богдан Романович, який їде у якості тренера та студент І-го курсу Назарій Данилюк, що безпосередньо прийматиме участь у змаганнях зустрілися із ректором нашого університету, доктором юридичних наук, професором Віталієм Дем’янчуком та президентом університету, доктором педагогічних наук, професором Анатолієм Дем’янчуком. Богдан особливо відзначив вагомий внесок керівництва МЕГУ та подякував за забезпечення високої якості підготовки спортсменів на базі університетського спортивного комплексу.

ЙІЦУ

Бажаємо спортсменам успіхів на змаганнях та чекаємо із перемогою!