04 листопада 2021

У середу 3  листопада на педагогічному факультеті провели студентську науково-практичну конференцію «Психолого-педагогічні особливості формування особистості в освітньому просторі: історичний досвід та практика сьогодення». Участь в її роботі взяли студенти, що навчаються за спеціальностями 012 «Дошкільна освіта», 013 «Початкова освіта» та 053 ««Психологія» (рівень вищої освіти - бакалавр та магістр). Представлення доповідей відбувалося в таких секціях: «Психолого-педагогічні засади організації освітнього процесу в закладах дошкільної освіти незалежної України», «Розвиток природних здібностей дитини на заняттях у закладах дошкільної освіти», «Сучасні вимоги щодо модернізації освітнього процесу в початковій школі», «Теоретичні та прикладні аспекти сучасних психологічних досліджень».

єждло

Майбутні вчителі, вихователі та психологи обґрунтували необхідність здійснення освітніх реформ. Студенти-магістранти, які працюють у закладах освіти,  поділилися власним досвідом роботи з дітьми дошкільного та  шкільного віку. Цікавими та змістовними були  презентації про впровадження педагогічного досвіду в практику закладів дошкільної освіти та загальної середньої освіти, реалізацію концепції «Нова українська школа», нетрадиційні  методи управління закладами дошкільної та середньої освіти,  психологічні вимоги до проведення занять, специфіку роботи із неблагополучними сім’ями тощо.

бьт

Позитивним є той факт, що до роботи конференції долучилися студенти 1 курсу історико-філологічного факультету.