08 листопада 2022

Студенти та викладачі факультету журналістики долучилися до заходу «Любов у серці і на полотні: зустріч із художницею, письменницею, журналісткою Natalya Demedyuk». Творча зустріч відбулася у атмосферній локації Рівненської обласної бібліотеки для молоді.

іпвап

Генеральна директорка Медіа-Центру «Третя столиця», телевізійна та радіоведуча, журналістка, викладач, художниця, письменниця, членкиня Національної спілки журналістів України та Національної спілки письменників України, авторка, учасниця та співорганізаторка численних медійних та мистецьких проектів Наталія Демедюк декламувала вірші і відповідала на запитання активних учасників зустрічі. Також детально розповіла про свою журналістську діяльність.

йцуке

Студенти отримали змістовну інформацію стосовно успішності у журналістиці та художній творчості, дізналися як знайти джерела натхнення та які вони у авторки, почули й про шляхи уникнення професійного вигорання.