27 жовтня 2023

10 жовтня 2023 р. студенти та викладачі педагогічного, історико-філологічного факультетів, факультету здоров’я, фізичної культури та спорту, а також факультету географії, історії та туризму МЕГУ взяли участь в ланч-семінарі, що був організований факультетом освіти Університету Бат Спа (Велика Британія). Здобувачі освіти та викладачі прослухали доповідь на тему «Is Editing a Book so Different to Creating a Music Compilation: Collaborative Cross-Sector Writing?» (переклад «Хіба редагування книги відрізняється від створення музичної компіляції: спільні та відмінні риси?».

Разом з британськими колегами обговорили питання  редагування книг та подібність цього процесу до створення нових мелодій. До обговорення долучилися студенти спеціальностей 012 «Дошкільна освіта», 013 «Початкова освіта», 053 «Психологія», а також 014.03 Середня освіта (історія), 014.02 Середня освіта (Мова і зарубіжна література (англійська), 014.07 Середня освіта (Географія), 017 «Фізична культура і спорт» та аспіранти спеціальності 011 "Освітні-педагогічні науки".

Доповідачами семінару були професор Сара Хейз, (факультет освіти УБС) та професор Майкл Джоплінг (Університет Брайтона). Британські науковці представили власний досвід спільного редагування книги «Human Data Interaction, Disadvantage and Skills in the Community: Enabling Cross-Sector Environments for Post-digital Inclusion» (2023).

– Проведення подібних наукових заходів сприяє формуванню наукового світогляду здобувачів вищої освіти, -  зазначила доктор педагогічних наук, проф. Марчук О. О., викладач курсу «Методологія науково-педагогічних досліджень та академічна доброчесність». – Редагування наукових матеріалів є процесом клопітким, оскільки потребує навиків роботи із текстом та розуміння сутності всіх понять. Вироблення подібних умінь є особливо важливим у підготовці здобувачів рівня вищої освіти «Магістр» під час написання науково-педагогічних досліджень.