22 грудня 2023

туденти факультету журналістики МЕГУ провели літературознавчу імпрезу, присвячену 90-річчю із дня народження видатного українського поета, першого голови Рівненської обласної організації Національної спілки письменників України Олександра Богачука. Вони у рамках курсу «Аналітичні жанри» створили його творчий портрет.

Журналісти

Доцент кафедри соціальних комунікацій, заслужений журналіст України, письменник Віктор Мазаний поділився спогадами про свого побратима, продемонстрував виконання його пісні «Троянди на пероні», яка стала класикою української естради (музика Анатолія Горчинського, аранжування Івана Рокіщука). Також розповів про свої записи інших пісень на слова поета – «Тихо падає цвіт» (музика Климента Домвчена) та «Чорна коса» (музика Анатолія Горчинського).

Мазаний

Майбутні працівники медіа і самі співали, читали вірші Олександра Богачука, представили есе про його збірку «А час не жде…».

Журналісти

Фото Віталія Карпця, студента другого курсу факультету журналістики МЕГУ.