17 травня 2021

16 травня 2021 року студенти 3 курсу педагогічного факультету Анастасія Лобунець, Настя Заяць, Марія Шеляг під керівництвом завідувачки кафедри педагогіки Мельничук Л.Б. долучилися до волонтерської діяльності з нагоди святкування ювілею Благодійний Фонд "Скарбниця Надії" , який 10 років дарує надію на одужання сотням дітей, допомагає в придбанні ліків, поповнює банк донорської крові, проводить заняття у лікарні, змушуючи дітей забувати про сльози і посміхатись!

фівіфвяв

Урочистості відбулися в парку історичної реконструкції Городище Оствиця. Студенти допомагали організаторам в проведенні дозвілля та розваг для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Автори Марійка Колесник (дівчинка, яка подолала онкозахворювання) та Олена Медведєва (авторка бренду «Креативна книга») подарували Мельничук Л.Б., як одній з перших волонтерів фонду, своє літературно-художнє видання «Друге диво».

іфй2ц2у2у