Студентка І курсу факультету здоров’я, фізичної культури і спорту спеціальності «Середня освіта. Фізична культура» Тетяна Климова успішно виступила на Чемпіонаті Європи з Combat Ju-Jutsu, що проходив у Чехії.
За результатами триденних змагань Тетяна здобула: 2 місце у Close Combat, 3 місце у Ground Combat. 3 місце у Full Combat.

Боротьба була надзвичайно напруженою та вимагала великої витривалості. Тетяна перемогла суперниць із Великої Британії, Чехії та Іспанії першого дня. Здобула перемогу над представницею Латвії, поступилася спортсменці з Великої Британії, але у вирішальному поєдинку за бронзу знову перемогла суперницю з Чехії. У змаганнях Full Combat виграла перший поєдинок, однак у другому отримала травму, що не завадило їй завершити турнір із високими результатами.

Combat Ju-Jutsu – сучасне єдиноборство, вид спорту, що поєднує техніки ударів, кидків та боротьби на землі. Він вимагає від спортсменів високої фізичної підготовки, витривалості та психологічної стійкості. Саме ці якості продемонструвала Тетяна Климова, виборовши призові місця на міжнародній арені.
Вітаємо Тетяну та бажаємо нових перемог!