11 квітня 2023

У квітні 2023р. відбулося нагородження сертифікатами переможців у півфіналі студентської першості світу з програмування ICPC у південно-східній Європі (SEERC: 2022-2023). Олімпіада проводилася під егідою та за правилами асоціації ACM (Association for Computing Machinery).

До півфіналу вийшли 153 кращі студентські команди з університетів південно-східної Європи. Серед учасників була й команда факультету кібернетики МЕГУ MEGUKibernetics у складі здобувачів вищої освіти третього курсу спеціальностей 121 Інженерія програмного забезпечення та 122 Комп’ютерні науки Заречанського Іллі (капітан команди), Євпат Діани та Лисенко Анастасії.

На початку змагань кожна команда презентувала свою візитку та відеоролик, які транслювалися під час змагань в режимі online.

За результатами змагань команда факультету кібернетики МЕГУ MEGUKibernetics виборола у півфіналі студентської першості світу з програмування третє призове місце серед економічних університетів південно-східної Європи.

Щиро вітаємо команду студентів факультету кібернетики Заречанського Іллю (капітана команди), Євпат Діану, Лисенко Анастасію та тренера команди доц. Шпортька Олександра Володимировича з високими результатами та бажаємо подальших перемог!

Детальніше: http://acmallukrainian.ho.ua/2022/3/standings.html?time_delay=1000