17 жовтня 2022

Традиційно з нагоди Дня працівника освіти університетський туристичний клуб «Paradise» MEGU за участю викладачів та працівників університету здійснив туристичну подорож в Карпати. В програмі екскурсії цьогоріч були унікальна пам'ятка історії та природи Скелі Довбуша, залишки давньоруського оборонного комплексу на скелях, історико-культурний заповідник - фортеця Тустань. Також викладачі відвідали бювети Східниці та Трускавця.

турклуб мегу

«Усім подобається відпочивати. І не лише вдома. Але не всі знають, що подорожі — один з найважливіших факторів відмінного самопочуття і міцного здоров'я людини. В нашому університеті чудовий й дружній колектив, який вміє не тільки ефективно працювати, але й змістовно відпочивати, в чому нам завжди сприяє наше керівництво університету», - запевнив організатор туристичного походу, декан факультету географії, історії та туризму, доцент Андрій Романів.

турклуб мегу

«Подорожі знижують рівень стресу. Психологи довели, що подорожі роблять людину більш щасливою, зменшують рівень депресії і сприяють розслабленню нервової системи. Сьогодні, у непростий для нас усіх час, важливо дбати про своє психічне здоров’я», - додала психолог, проректор з організаційно-виховної роботи, соціальних питань й розвитку, професор Наталія Терновик.

турклубмегу