08 жовтня 2022

8 жовтня відзначають професійне свято усі юристи України. У цей святковий день було відзначено значний особистий внесок юристів-практиків, професорів кафедри кримінально- правових та адміністративно-правових дисциплін Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем‘янчука у розвиток української юриспруденції.

Медалями «За службу закону» нагороджено доктора юридичних наук, професора, академіка Академії адміністративно-правових наук Віталія Дем’янчука, кандидата юридичних наук, професора, академіка Академії адміністративно-правових наук, академіка Міжнародної кадрової академії Андрія Боровика, доктора юридичних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України Івана Богатирьова.

Вітаємо колег з черговим визнанням їх здобутків!