06 червня 2023

06 червня 2023 року в Центрі тестування Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка С.Дем’янчука розпочалися іспити  на рівень володіння державною мовою для осіб, які зобов’язані володіти державною мовою та застосовувати її під час виконання службових обов’язків, та осіб, які мають намір набути громадянство України.

Іспит можна скласти двічі на тиждень (вівторок, четвер) у дві сесії (10:00 –10:30, 14:00 –14:30) за адресою: м. Рівне, вул. Степана Дем’янчука, 4, 2 корпус, 4 поверх, кабінет 2402, ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка С.Дем’янчука».

Реєстрація для складення іспиту доступна на офіційному вебсайті Національної комісії зі стандартів державної мови через свій електронний кабінет.

З усіх питань щодо організації та проведення іспиту, а також його результатів можна звертатися на офіційні комунікаційні канали Національної комісії зі стандартів державної мови: електронна адреса – info@mova.gov.ua, телефон – (044) 235-00-30.

Усім учасникам тестування бажаємо успіхів!