03 жовтня 2022

У МЕГУ розпочато роботу інтеркультурного проєктного клубу «Opening the Borders», створеного на базі кафедри романо-германської філології історико-філологічного факультету. 30 вересня 2022 року відбулася перша відеозустріч здобувачів вищої освіти історико-філологічного факультету МЕГУ ім. Степана Дем’янчука зі студентами університету Фонду Фатіха Султана Мехмета (Стамбул, Туреччина). Темою обговорення було обрано «Подорожі».

Лекція

Для «розминки» координатори зустрічі, доцент кафедри романо-германської філології МЕГУ Наталя Нісаноглу та викладач англійської мови Стамбульського університету Мерієм Унсал,  запропонували студентам взяти участь в інтелектуально-розважальній вікторині, під час якої українські та турецькі студенти мали змогу продемонструвати свою спритність і кмітливість. Під час англомовної дискусії учасники обговорювали не лише такі питання як переваги та недоліки основних засобів пересування, а й практичні корисні речі – оформлення документів, придбання речей для комфорту та догляду, особливості пакування валізи в залежності від пори року та пункту призначення тощо. Робота у змішаних мінігрупах передбачала складання спільного плану з підготовки до подорожі до туристичних міст Туреччини та України.

Курс

Сподіваємося, що відеоконференція як перехрестя культур не лише сприяла налагодженню міжнародних зв’язків, а й стала потужним стимулом для поглиблення лінгвокраїнознавчих знань, подолання мовного й культурного бар’єрів.

курс

Щодо участі у проєкті та детальною iнформацiєю звертатися до доцента кафедри романо-германської філології, координатора iнтеркультурного проєктного клубу «Opening the Borders» Наталi Нiсаноглу (e-mail: natalia_nisanohlu@megu.edu.ua).