17 травня 2023

16 травня у МЕГУ відбулася гостьова лекція професорів університету Бат Спа (Велика Британія) «UK YA: практики креативного письма». Лектори, Алексія Кейсел-Кацман та Люсі Катью, - відомі у Великій Британії авторки дитячої та підліткової літератури - розкрили тематичні та жанрові аспекти сучасної британської літератури для молоді, торкнулися теми індустрії книги, а також стратегій та технік креативного письма. Лекція відбулася в рамках спільного проєкту Twinning МЕГУ та університету Бат Спа.

bat spa

Професорки провели майстер-клас з використанням сучасних технік креативного письма, під час якого учасники спробували написати коротку історію.
Постійна взаємодія британських професорів з аудиторією сприяла активній дискусії упродовж зустрічі, у якій взяли участь студенти бакалаврату та магістратури історико-філологічного факультету, факультету кібернетики, аспіранти, викладачі МЕГУ.

bat spa