03 жовтня 2023

29 вересня 2023 року координаторами студентського інтеркультурного клубу «Opening the Borders» Наталею Нісаноглу та Іриною Будз було організовано й проведено засідання здобувачів вищої освіти, які є учасниками спільноти. Нові учасники були ознайомлені з метою, завданнями та правилами клубу, іноземними навчальними закладами-партнерами.

зустріч

Крім того, студентам було представлено «калейдоскоп» з фотографій минулорічних подій – відеоконференцій, обміну відеоповідомленнями, отримання поштових листівок, нагороджень... На відеозустрічі координатори також анонсували план заходів на поточний семестр і втілення нових форм взаємодії з партнерами.

ІФФ

Сподіваємося, що новий навчальний рік для членів клубу буде багатим на цікаві зустрічі, а співпраця у клубному колі принесе лише задоволення!