27 листопада 2022

Днями побачив світ новий навчальний посібник «Адміністративне судочинство як форма реалізації судової влади» підготовлений в межах викладання дисципліни: «Актуальні проблеми адміністративного судочинства» професорами кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука - доктором юридичних наук, професором Віталієм Дем’янчуком, кандидатом юридичних наук, професором Андрієм Боровиком, доцентом зазначеної кафедри - доктором філософії в галузі права Наталією Деревянко спільно з суддями Рівненського та Вінницького окружних адміністративних судів.

фото

Навчальний посібник видано відомим Видавничим домом «Гельветика» та рекомендовано Міністерством освіти і науки України, як навчальний посібник для здобувачів освіти вищих навчальних закладів.

Книга

Викладений у навчальному посібнику матеріал присвячений дослідженню організаційно-правових аспектів адміністративного судочинства як форми реалізації судової влади. З'ясовано сутність та правову природу адміністративного судочинства, визначено зміст та межі юрисдикційної діяльності, виділено ознаки, що сприяють розмежуванню адміністративного судочинства та інших форм судочинства, схарактеризовано предмет та засади відправлення правосуддя адміністративними судами нід час розгляду нублічно-нравових спорів. Відображено напрями удосконалення адміністративно-правового регулювання адміністративного судочинства.