24 травня 2021

Доктор економічних наук, професор, професор кафедри менеджменту Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука Князевич Анна Олександрівна виступила офіційним опонентом на захисті дисертації Юхновської Юлії Олександрівни на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук.

Тема дисертації «Збалансований розвиток потенціалу туристичної галузі України: теорія, методологія, практика», науковий консультант – доктор економічних наук, професор Головкова Людмила Степанівна.

jhg

Захист відбувся 13 травня 2021 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.820.03 Дніпровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна.

jjj

За результатами прилюдного захисту спеціалізованою вченою радою присуджено здобувачці науковий ступінь доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.03 – економіка та управління національним господарством.