06 березня 2023

28 лютого 2023 року здобувачі вищої освіти факультету журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка С.Дем’янчука взяли участь у Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції  «Не розум від книг, а книги від розуму створились», присвяченій 300-літтю від дня народження Григорія Сковороди – філософа, письменника, просвітителя, яка відбулася  в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка.

У своїх доповідях («Концепт людини у філософському осмисленні Григорія Сковороди», Владислав Стецюк , «Феномен Григорія Сковороди в сучасному медіапросторі», Олег Шаламай, «Багатогранність творчої спадщини Григорія Сковороди», Людмила Жук,  «Філософська спадщина Григорія Сковороди і сучасність», Лисик Вікторія) здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти порушили проблеми багатогранної творчості Григорія Савича Сковороди в контексті європейської літературної традиції і філософської думки.  Дискусії розгорнулися і щодо мови творів Григорія Сковороди і феномену митця в сучасному медіапросторі.

Наукові доповіді, ґрунтовні виступи та плідні дискусії учасників конференції простежили зв’язок між спадщиною українського філософа і актуальними проблемами, які постають перед українським суспільством сьогодні.

Бажаємо  успіхів у подальших проєктах!