01 березня 2024

Проректорка з наукової роботи, професорка Наталія Мединська та доцентка, завідувачка кафедри теорії і методики журналістської творчості Валентина Миронюк взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в Рівненській області, відділення «Мовознавство»,  секції «Українська мова». Під час відеоконференцій юні наковці представили результати цікавих, грунтовних досліджень із сучасних напрямів лінгвістики,  продемонстрували  нові ідеї та підходи мовознавчому пошуку.

МАН

У рамках співпраці кафедр української мови та літератури і кафедри теорії і методики журналістської творчості МЕГУ із обласним комунальним позашкільним навчальним закладом “Рівненська Мала академія наук учнівської молоді” Наталія Мединська та Валентина Миронюк запросили вихованців Малої академії наук на навчання в МЕГУ.

МАН

Вітаємо учасників конкурсу-захисту та їхніх наставників!  Бажаємо подальшої співпраці для виявлення і підтримки обдарованих дітей, залучення інтелектуально й  творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування творчого  покоління молодих науковців!  Творчої наснаги, успіхів та перемог!