31 травня 2018

Команда природничо-географічного факультету «Саламандри-МЕГУ» взяла участь у Міжнародному туристично-географічному турнірі на кубок Заслуженого діяча науки і техніки України, д.геогр.н., професора Г.І. Денисика на базі Вінницького державного педагогічного університету.

дл

У турнірі взяли участь 8 команд (5 – з національних університетів) у складі біля 60 учасників.

Команда МЕГУ була єдиною, яка представляла приватний ВНЗ, чим викликала жвавий інтерес і увесь час перебувала в центрі уваги.

ж

«Саламандри-МЕГУ» гідно презентували університет виступивши на рівні з найкращими командами України.

Географи МЕГУ взяли участь в усіх конкурсних програмах, а у конкурсі туристичної пісні зайняли І місце. За результатами змагань отримані призи від організаторів, а тренер команди, Шкіринець Віктор, відзначений особистою подякою організаторів турніру.

Наш університет отримав запрошення і надалі брати участь у різних міжнародних та всеукраїнських туристичних освітніх і наукових заходах.