26 жовтня 2023

Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука в особі ректора, доктора юридичних наук, професора Віталія Дем’янчука та Департамент цифрової трансформації та забезпечення надання адміністративних послуг Рівненської міської ради в особі директора Євгенії Курсик уклали договір про співробітництво та встановили науково-практичні й гуманітарні відносини для задоволення потреб розвитку національної науки та освіти.

Сторони домовилися про співпрацю між викладачами, здобувачами та співробітниками університету і працівниками Департаменту у підготовці кадрів та підвищення професійної майстерності шляхом стажування та проходження практик. Відбуватиметься спільна робота й через організацію наукових досліджень, виробничих, інноваційних та міжнародних проєктів. Передбачається також проведення спільних наукових, методичних практичних конференцій, семінарів із запрошенням фахівців інших організацій.
Новини

Договір укладено на п'ятирічний термін і може бути автоматично продовжено на аналогічний термін.