02 травня 2024

30 квітня 2024 року на історико-філологічному факультеті в рамках діяльності студентського інтеркультурного клубу «Opening the Borders» відбувся захід з віртуального обміну зі здобувачами МЕГУ і Сілезького технологічного університету (Польща). Українську сторону в дискусії, присвяченій конфлікту поколінь, представили студенти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності «014 Середня освіта. Мова і література (англійська)» історико-філологічного факультету.

Віртуальний обмін

Традиційно відеозустріч розпочалася з інтелектуальної розминки – цього разу учасники змагалися на навчальному ресурсі Wordwall. Наступний етап заходу був проведений у крос-культурних групах і орієнтований на обмін думками щодо презентацій студентів, які висвітлювали різні аспекти взаємодії батьків і дітей. Занурення у дитячі спогади й характеристика себе-дитини стало релаксаційною паузою після обговорення суперечливої теми взаємовідносин поколінь. Вдруге студенти взаємодіяли в польсько-українських групах з метою розгляду таких питань: важливість отримати схвалення від батьків і друзів, причини покинути батьківський дім, фінансова незалежність підлітків тощо.

Віртуальний обмін

Висловлюємо подяку студентам Лясковській Євгенії та Барук Надії за допомогу в створенні рекламного банера.