29 червня 2022

28.06.2022 в День Конституції України відбулося урочисте підписання Меморандумів про взаєморозуміння між університетами Великої Британії та України в рамках Twinning Project. Зокрема, МЕГУ ім. акад. С. Дем'янчука  та Bath Spa University підписали Меморандум з метою продуктивної співпраці в галузі освіти та науки. В одночасному підписанні договору взяли участь ректори близько 144 університетів двох країн.

Зі словами підтримки цього проекту виступили організатори Twinning Project, представники посольств, а саме:

ФУКІВА

- Проф. Дам Джанет Бір, Віце-Канцлер Ліверпульського університету, Керівник Ради Університетів Великої Британії;

- Мелінда Сіммонс, Посол Великої Британії в Україні;

- Вадим Пристайко, посол України в Великій Британії;

- Ольга Будник, Представник Офісу Президента України;

- Проф. Кріс Віггінтон та Джеймс Річардсон, Представники Університету Шеффілд Халлам

- Чарльз Кормак, Голова Cormack Consultancy Group;

- Вівьєн Стерн, Директор Ради Міжнародних університетів Великої Британії;

- Сер Ендрю Хоппер, Віце-президент Королівського товариства

Також виступали представники найпрестижніших університетів Великобританії, які беруть участь в цьому проекті, зокрема:

- University of Glasgow

- University of Liperpool

- University of Kent

- University of Birmingham

- Wrexham Glyndwr University

Заклади вищої освіти Великої Британії об'єдналися з Українськими вузами аби допомогти та підтримати освітню галузь у тяжкий воєнний період, а також розвивати спільну освітню діяльність і довгі роки після війни.

ЙЦУІК5ВЕНПГШ

Під час своєї доповіді, Посол Великої Британії  в Україні зазначила: «Цей проект між Великою Британією та Україною матиме не тільки успішні та високі результати, але й залишить історичний відбиток в історії співпраці цих двох країн. Велика Британія підтримувала, підтримує і завжди буде підтримувати Україну і її прекрасний народ»