07 червня 2023

05 та 06 червня 2023 року на факультеті кібернетики МЕГУ відбувся захист кваліфікаційних робіт на здобуття вищої освіти за спеціальністю 122 Комп’ютерні науки для першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

захист

Бакалаври успішно захистили результати своїх досліджень за освітньо-професійною програмою Комп’ютерні науки та кіберзахист.

Здобувачі впевнено доповідали, демонстрували результати своїх досліджень у сфері своєї майбутньої професійної діяльності та компетентно відповідали на питання Державної екзаменаційної комісії.

захист

Студенти були задоволені об’єктивними оцінками, виставленими Державною екзаменаційною комісією, та виявили бажання продовжити навчання та свої дослідження за обраною тематикою у магістратурі МЕГУ.

факультет кібернетики

Бажаємо нашим випускникам успіху в подальших дослідженнях!