17 листопада 2023

З нагоди Міжнародного дня студента 16 листопада в Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем’янчука відбувся міжнародний студентський форум «Студентське самоврядування: перспективи розвитку в умовах воєнного стану».

конференція

Під час заходу обговорювалися питання викликів воєнного стану та спроможності діяльності органів студентського самоврядування в ЗВО, удосконалення нормативно-правового регулювання діяльності органів студентського самоврядування закладів вищої освіти в умовах воєнного стану.
Із вітальними словами до здобувачів освіти виступили ректор ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Демʼянчука» проф. Дем’янчук В.А. та президент університету проф.Дем’янчук А.С.

Студентська конференція

Участь у форумі взяли начальник управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради Мазур А.В., президент словацького Європейського інституту подальшої освіти проф.Йозеф Затько, ректор чеського Університету політичних та соціальних наук проф.Властіміл Віцен, радник з питань глобального обміну Університету Бат Спа (Великобританія) Енді Бойнс,  начальник служби зв'язків з громадськістю Рівненського обласного ТЦКСП Тетяна Камерістова,  голова батьківського комітету МЕГУ ім.акад.С.Дем’янчука Людмила Панасюк.

Студентська конференція

Також, з вітальним словом звернувся Директор інституту права та безпеки Одеського державного університету внутрішніх справ, доктор юридичних наук, професор Андрій Миколайович Бабенко, який  привітав здобувачів вищої освіти та наголосив, що згідно  договору про співпрацю між Одеським державним університетом внутрішніх справ та ПВНЗ "Міжнародним економіко-гуманітарним університетом імені академіка Степана Дем’янчука" здійснюється плідна співпраця та надається всебічна підтримка.

конференція

З Міжнародним днем студента здобувачів освіти привітали випускники Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука - голова Асоціації випускників університету, виконавчий директор компанії Agricom Group Петро Мельник, заступниця голови Асоціації випускників університету, журналістка Ірина Співзасновниця Profi Space media Ірина Чернявська, заступниця голови Асоціації випускників, адвокат Тетяна Бідюк, директорка спеціальної школи в с.Великі Межирічі Ольга Ладюк, заслужена артистка естрадного мистецтва України Клавдія Дмитрів.