17 листопада 2023

В Міжнародному економіко – гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем’янчука 17.11.2023 р. на факультеті здоров’я, фізичної культури і спорту на кафедрі здоров’я людини та фізичної терапії відбулась гостьова лекція на тему: «Анатомо - фізіологічні особливості м’язової системи при впливі лікувального масажу».
Новини

Студенти поглиблено оволоділи знаннями з анатомії та фізіології  м’язової системи та освоїли вплив масажу на м’язову систему, ознайомились з основними найпоширенішими захворюваннями м’язової системи. Оволоділи технікою виконання масажу при основних захворюваннях м’язової системи, розглянули основні прийоми масажу при різних захворюваннях м’язової системи.
Новини

Студенти безмежно вдячні випускнику МЕГУ імені академіка С. Дем’янчука фізичному терапевту – Роману Ярмолюку та кафедрі здоров’я людини та фізичної терапії за організацію цікавої лекції.