29 вересня 2022

Напередодні Дня працівника освіти у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем`янчука відбулися урочистості з нагоди свята. Ректор, доктор юридичних наук, професор Віталій Дем`янчук привітав колег та вручив почесні грамоти за непересічну професійну майстерність та вагомий внесок у розвиток університету. Особливо Віталій Анатолійович відзначив усіх причетних до діяльності волонтерського штабу.

Вітання

Студенти також привітали професорсько-викладацький склад та працівників ЗВО. Концерт підготували активісти Центру естетичного та громадянського виховання студентської молоді разом із першокурсниками усіх факультетів. Більшість номерів мала патріотичне забарвлення, оскільки студенти всіма силами намагалися передати свою віру в ЗСУ та прагнення до найшвидшої перемоги.

Студенти

Традиційні пісні від мистецьких колективів та талановитих студентів різних факультетів підтримували особливу піднесену атмосферу у глядацькій залі. Коротка, але насичена, постановка студентського театру «Бриз» імені Богдана Денисюка відрізнялися оригінальністю та самовіддачею учасників.