27 березня 2024

Викладачі факультету географії, історії та туризму провели екскурсію музеями ПВНЗ «МЕГУ імені академіка Степана Дем'янчука» для слухачів КУ «Шпанівський центр професійного розвитку педагогічних працівників».

Факультет географії історії та туризму

Вчителі біології Шпанівського ліцею, Житинського та Новожуківського ліцеїв, Ходоської гімназії, із захопленням послухали розповідь про експедиції та подорожі Ростислава Шикули, ознайомилися з експонатами колекції Природничого музею, з гірськими породами та мінералами, що представлені у Геологічному музеї університету, отримали неперевершені враження, які закарбували у фотографіях. Для відвідувачів було проведено екскурсію у музеї Миру МЕГУ, у залах якого окреслені основні складові однієї з найактуальніших для України проблеми в умовах сьогодення – проблеми Миру.

Факультет географії історії та туризму

Важливо, що музей на сьогодні, виконує не лише традиційні демонстраційні функції експонування, він водночас є середовищем навчання, науковим, духовним і розвивальним осередком.