25 жовтня 2023

Кровопролиття в Ізраїлі викликало почуття солідарності з ізраїльским народом у людей в усіх куточках світу і особливим болем відгукується  в серці українського народу, який потерпає від збройної агресії сусідньої держави. Трагічні події в Ізраїлі перекликаються з нашою війною з росіянами, яка щодня забирає життя як військових, так і цивільних...

Ми теж не могли не відреагувати на жах, що відбувається в Ізраїлі, й бути осторонь цих подій. Слова підтримки висловили ізраїльському народу викладачі кафедри романо-германської філології, студенти та ректорат університету. Фото та відео акції були надіслані представникам академічної спільноти Тель-Авівського університету, нашим іноземним партнерам Елані Спектор-Коен та Дарі Бернат. Міжнародний відділ Тель-Авівського університету розповсюдив цей зворушливий пост у соцмережах.

Ізраїльські партнери цінують нашу підтримку, а значить, що наші слова та дії недаремні!