12 вересня 2022

З нагоди Дня фізичної культури і спорту відбулася прес-конференція на факультеті здоров’я, фізичної культури і спорту. У заході взяли участь Микола Петренчук, доцент кафедри теорії і методики виховання та адаптивної культури МЕГУ, директор обласного центру «Спорт для всіх», голова обласного відділення НОК МСМК України з марафону, учасниця Олімпійських ігор, багаторазова чемпіонка України Рівненської області; Світлана Жульжик,

спортсмени

членкиня національної збірної команди України, фіналістка Чемпіонату Європи серед юнаків та Літніх Юнацьких Олімпійських ігор, учасниця Чемпіонату Європи у приміщенні (серед дорослих), чемпіонка України серед дорослих, молоді, юніорів, переможниця ABAF серед дорослих та юніорів; Світлана Станко, МСМК України з марафону, учасниця Олімпійських ігор, багаторазова чемпіонка України; Ольга Котовська, МСМК України з марафону, учасниця Олімпійських ігор, багаторазова чемпіонка України; Сергій Ліщук, президент БК «Рівне».

спорт

На заході присутні задавали запитання гостям та цікавилися особливостями їх практичної підготовки до змагань, шляхом до успіху та проблемами поєднання спортивного й побутового життя. Після завершення зустрічі усі попрямували до спортзалу, де доєдналися до розминки та пограли у шахи та настільний теніс.