01 травня 2023

1 травня 2023 року у боулінг-клубі «Турбіна» відбувся чемпіонат з боулінгу між студентами та викладачами юридичного факультету Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука.

боулінг

Окремою командою в рамках програми академічної мобільності був представлений Одеський державний університет внутрішніх справ.

Боулінг

Студенти-юристи Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука та Одеського державного університету внутрішніх справ показали високий рівень гри та все ж не змогли переграти своїх викладачів.

Боулінг

Як результат І місце отримала команда 2 курсу юридичного факультету Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука, ІІ місце - розділили команди 3 курсу Одеського державного університету внутрішніх справ та 4 курсу юридичного факультету МЕГУ, ІІІ місце виборола команда ІІІ курсу МЕГУ.

Боулінг

Спільна команда викладачів Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука та Одеського державного університету внутрішніх справ продемонструвавши найвищий результат отримала Гран-прі.