10 травня 2023

8 травня 2023 року в рамках діяльності інтеркультурного клубу «Opening the Borders» відбулася відеозустріч між студентами Сілезького технологічного університету (Польща), студентами МЕГУ та учнями Рівненського обласного наукового ліцею, що є нашим партнером на підставі угоди про співпрацю. До участі в заході були залучені здобувачі першого бакалаврського рівня ВО спеціальності «014 Середня освіта. Мова і література (англійська)» історико-філологічного факультету та факультету здоров’я, фізичної культури і спорту; ліцей представляли учні 10 B класу. Темою дискусії було обрано страхи та надії в нашому житті.

ІФФ

На початку модераторами заходу було запропоновано розгадати кросворд, присвячений фобіям, з чим студенти легко впоралися. Наступним  етапом були виступи польських та українських учасників, які супроводжувалися заздалегідь підготовленими презентаціями – творчі роботи висвітлювали тему дитячих страхів, неофобії (страху змін) та страхів, що утримують нас у зоні комфорту.

Релаксаційна пауза – виконання інтерактивного завдання на сервісі Wordwall – спрямувала учасників до дискусії на тему надій. Діапазон  представлених доповідей був надзвичайно широким – від надій, які надихають підлітків, до кроків для перетворення мрії у реальність.

ІФФ

Кожний виступ продовжувався у вигляді мінідискусії, в якій студенти мали змогу висловити свою точку зору, прокоментувати почуте й поділитися своїм власним досвідом. Слід зауважити, що вихованці ліцею, наймолодші учасники заходу, продемонстрували високий рівень володіння англійською мовою, а презентації, виконані під керівництвом викладача Ланкіної В.В., вирізнялися оригінальною подачею ідей та креативним оформленням.

Отож, нехай нашій молоді вистачить сил подолати страхи, а світлі мрії і добрі надії збуваються завдяки наполегливості й життєлюбству!