14 листопада 2021

Традиційна конференція РОІППО з теми «Актуальні проблеми сучасної української мови та мовлення» щороку гуртує науковців та педагогів Рівненщини, Волині, Чернігівщини під час відзначення Дня української писемності та мови. Учасниками цього наукового дійства були викладачі МЕГУ: Наталія Мединська, проректорка з навчально-методичної роботи, Таміла Груба, деканка історико-філологічного факультету, доцентки Лілія Овдійчук, Валентина Миронюк, Маргарита Шкабаріна. Було обговорено важливі аспекти сучасних проблем: методологічні засади культури сучасної української мови й мовлення та літературної комунікації, проблеми створення сучасного освітнього середовища для реалізації концепції НУШ, формування ціннісних орієнтирів учнів у галузі «Мовно-літературної освіти».

програма

На пленарному засіданні виступили доц. Овдійчук Л. М. з доповіддю «Формування компетентного учня-читача у контексті модельної навчальної програми «Українська література» для 5–6 класів закладів загальної середньої освіти НУШ» та доц. Миронюк В. М. Тема її виступу – «Нова редакція правопису української мови 2019 у візіях сьогодення».