20 липня 2022

Проект «Соціальні інновації та технології задля сталого зростання через розвиток культурного туризму» (TExTOUR»), партнерами якого є 11 країн, фінансується Європейським Союзом та ставить за мету активізацію розвитку непопулярних дестинацій в Європі та за її межами.

4_5

На запрошення Управління культури і туризму Рівненської ОДА, декан факультету географії, історії та туризму доц. Андрій Романів та завідувач кафедри географії і туризму доц. Оксана Яроменко впродовж липня 2022 р. взяли участь у роботі двох воркшопів у рамках проекту «TExTOUR»: розвитку культурного шляху «VIA REGIA», процесу мапування існуючих ресурсів місцевої спадщини тощо.

2_25

Активною учасницею воркшопів є Аліна Лавренюк, студентка спеціальності «242 Туризм» магістерського рівня вищої освіти. Згенеровані напрацювання є результативними для фахівців-практиків, здобувачів вищої освіти, представників органів місцевого самоврядування та туристів.