15 травня 2023

15 травня 2023 року, викладачі кафедри історії Приватного вищого навчального закладу «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» доєдналися до проведення практично-методичного семінару «Методичні аспекти викладання предметів громадянської та історичної освітньої галузі в 5 класах НУШ» для вчителів суспільних дисциплін Городоцької громади Рівненського району.

Лопацька

Про напрямки роботи вчителів громадянської та історичної освітньої галузі в умовах реформування Нової української школи, використання технік формувального оцінювання на уроках історії в 5 класах НУШ, розповів Володимир Старжець, канд. іст. наук, ст. викладач кафедри історії ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука», керівник ПМК вчителів суспільних дисциплін Городоцької сільської ради.

Лопацька

Віталіна Данильчук, канд. іст. наук, доцентка кафедри методики викладання і змісту освіти Рівненського ОІППО, проаналізувала особливості та надала практичні рекомендації щодо використання цифрових інструментів для формувального оцінювання на уроках громадянської та історичної освітньої галузі.

Лопацька

Наталія Лопацька, канд. іст. наук, доцентка, завідувачка кафедри історії ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука», розповіла про важливість національно-патріотичного виховання в сучасних реаліях та методичні аспекти формування громадянської свідомості учнів на уроках суспільних дисциплін.