23 травня 2021

16 квітня 2021 року відбулося засідання круглого столу «Молоді лідери: 8 кроків до лідерства в часи змін». Викладачі кафедри менеджменту д.е.н., проф. Князевич А.О. та к.е.н., доц. Демидюк С.М. приєднатись до заходу Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

fgfg

Метою круглого столу було обговорення актуальних питань новітніх підходів та механізмів формування лідерських якостей молодих науковців закладів вищої освіти України.

На засіданні були представлені:

• доповіді провідних фахівців, молодих науковців, дослідників, практиків із 15-ти наукових установ та закладів вищої освіти України;
  • низка практичних порад щодо формування Карти теорій лідерства, комунікаційних навичок і «нової» науки;
  • актуальні можливості для молодих вчених (науково-дослідна діяльність, експериментальні розробки).