07 червня 2022

06.06.2022 професорсько-викладацький штат взяв участь в англомовній лекції на тему «Поширені помилки в написанні статей для мінародних журналів:як українські автори можуть покращити свої видавничі навики?  від професора Хазрата Арджуменда, який є професором  Grassroots Institute (Канада). Зокрема, МЕГУ ім.. акад. С. Дем’янчука є співорганізатором літньої школи з туризму, що організовує Канадський інститут в одній з Європейських країн.

Відкрита пара

Лекція була присвячена одній з найактуальніших тем для науковців всіх галузей. Доктор Хазрат Арджуменд висвітлив актуальні питання щодо найпоширеніших помилок, яких припускаються науковці при написані наукових статей для міжнародних журналів, а також надав рекомендації щодо написання та публікації наукових статей в міжнародних журналах, що індексуються в науковометричних базах Scopus та Web of Science.

відкрита пара