10 грудня 2023

Студенти  Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка С.Дем’янчука активно долучилися до мовознавчого конкурсу і гідно представили університет серед закладів вищої освіти області, узявши участь в обласному етапі конкурсу імені Петра Яцика. Так, призерами конкурсу стали:
Лідія Міркевич, історико-філологічний факультет - 1 місце та Євгенія Ковалець, юридичний факультет - 3 місце.
Професорсько-викладацька та студентська спільнота  щиро вітає з перемогою студентів та викладачів, які їх підготували: професорку Лілію Овдійчук  та  доцентку Валентину Миронюк.
Бажаємо надалі сприяти вихованню пошани до культури і традицій українського народу, піднесенню престижу української мови серед молоді.   Зичимо миру, спокою у Ваших домівках, добробуту й подальших перемог.