02 червня 2021

Прес-офіцери Міністерства оборони Тарас Грень та Віктор Шубец зустрілися зі студентами факультету журналістики. Захід відбувся у рамках святкування тижня факультету «Журналістська спека».

p[

Сьогодні студенти та викладачі мали змогу переглянути відео, яке підготували військові журналісти та обговорити питання передачі інформаційних продуктів з передової. Зачепили тему особливостей поведінки у складах груп під час виїздів у зоні бойових дій. Військові поділилися своїми випадками із практики співпраці з журналістами регіональних та центральних медіа та наголосили на важливості побудови роботи на засадах взаємоповаги та довіри.

ugkiy

Особливу цікавість студентів викликала інформаційна друкована продукція, уламки снарядів та обмундирування, яке гості закликали приміряти усіх бажаючих. Нагадаємо, що прес-офіцери вже не вперше спілкуються зі студентами факультету журналістики та завжди позитивно відгукуються на запрошення до співпраці.

kjh