15 жовтня 2023

Всеукраїнський турнір з волейболу серед жінок, присвячений меморіалу засновника Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука – Степана Якимовича Дем’янчука успішно завершився. Результативні змагання запам’ятаються учасникам насиченими дводенними матчами та новими знайомствами.

У турнірі взяли участь чотири команди: ВК «Регіна-2» м. Рівне, ВК «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» м. Рівне, ВК «ЖДУ-Полісся-ОШВСМ» м. Житомир, ВК «Енергетик-ХАЕС» м. Нетішин.

З вітальними словами до команд та гостей заходу звернувся ректор, доктор юридичних наук, професор Віталій Дем’янчук, який побажав успіху усім командам, зауважив високий спортивний дух волейболісток, що у непростий для країни час продовжують свій спортивний шлях та висловив віру у перемогу та старт наступних турнірів під мирним небом. Президент, доктор педагогічних наук, професор Анатолій Дем’янчук нагадав про особливе відношення до праці та створення волейбольної команди засновника нашого університету Степана Якимовича Дем’янчука, а також побажав учасницям міцного здоров'я та наснаги на спортивні досягнення, які так необхідні країні під час війни.

У день відкриття змагань підіймали бойових дух волейболісток та додали урочистості моменту учасниці Центру естетичного та громадянського виховання студентської молоді МЕГУ. Ансамбль народної пісні «Зорецвіт» підкорив серця присутніх душевним співом та зарядив позитивом й підсилив прагнення до перемоги.

Нагороди

За результатами дводенних ігор місця розподілено наступним чином:

I місце - ВК «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ»  м. Рівне

II місце - ВК «Регіна-2 -МЕГУ»  м. Рівне

III місце - ВК «ЖДУ-Полісся-ОШВСМ» м. Житомир

IV місце – «Енергетик – ХАЕС» м. Нетішин

Новини

Окрім основної нагороди гравчині позмагалися й за перемогу у номінаціях. За результатами запеклих баталій, судді розділили нагороди розподілили наступним чином:

Кращий блокуючий гравець: Єлизавета Форсюк - ВК « Енергетик -ХАЕС»  м. Нетішин

Кращий догравальний гравець: Юлія Тищук - ВК «ЖДУ-Полісся-ОШВСМ» м. Житомир

Кращий нападаючий гравець: Євгенія Григоренко - ВК « Енергетик -ХАЕС»  м. Нетішин

Кращий пасуючий гравець: Юлія Васянович - ВК «ЖДУ-Полісся-ОШВСМ» м. Житомир

Нагороди

Кращий різноплановий гравець: Вероніка Пеклич - ВК «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ»  м. Рівне

Кращий  гравець літеро: Лустюк Тетяна - ВК «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ»  м. Рівне.

Кращий діагональний гравець: Марія Накоскіна - ВК «Регіна-2 - МЕГУ»  м. Рівне

Нагороди

Нагадаємо, що турнір проводиться щорічно та став традиційним місцем зустрічі багатьох спортсменок, що присвятили своє життя волейболу.

Вітаємо переможниць та дякуємо усім командам за участь!