04 грудня 2019

Власний кореспондент 1+1 у Рівненській області Анна Махно провела майстер-клас для студентів факультету журналістики. У ході зустрічі піднімали питання не лише працевлаштування на центральному телеканалі, але й особливості щоденної роботи в одній із найпопулярняших інформаційних служб країни.

сс

Анна особливо наголосила на тому, що не варто зациклюватися на зовнішній привабливості професії, оскільки є багато «підводного каміння», яке переслідуватиме репортера у ході виконання посадових обов`язків. Студентів особливо цікавила специфіка вибору тем та підготовки сюжетів стосовно гострих проблем області. Гостя також зауважила, що варто професійно й творчо підходити до кожного сюжету, тоді робота буде завжди в радість.