06 грудня 2019

У Міжнародний день волонтера на факультет журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука завітали волонтери, що вже декілька років працюють на сході нашої країни. Зі студентами активно спілкувалися Божена Дар, заслужена артистка України; Ростислав Кушин, заслужений артист України; Юрій Дякунчак, акордеонист-віртуоз; Тарас Мацюк, голова проводу громадської організації «Золоті Леви Чорної Сотні» та Едуард Самсоненко, член проводу ГО «Золоті Леви Чорної Сотні». Гості поділилися власним досвідом та розповіли про те, як кожен із них знайшов у собі сили та стремління допомагати людям.

иии

Часті поїздки на схід супроводжуються величезною кількістю концертів, які покликані підняти моральний дух військових. Також громадська організація «Золоті Леви Чорної Сотні» займається військово-патріотичним вишколом дітей та молоді у курсі молодого бійця « Майбутнє України», що проходить у Карпатах.