20 грудня 2023

Відбулося чергове засідання навчально-методичної комісії. Цього разу заслухали та прийняли рішення щодо ряду питань.

Завідувачкa Центру забезпечення якості вищої освіти доцент Вікторія Артюшок зазначила, що усі факультети університету подали інформацію з переліком вибіркових дисциплін першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Сформовано проект наказу і подано на розгляд ректору. До лютого наступного року заплановано розробку та оновлення відсутніх анотацій.

НМК

Керівник міжднародно-проєктного відділу Аліна Лавренюк доповіла про єдинй стандартний формат договіру про співпрацю, який затверджено в університеті для іноземних партнерів. Також наголосила на тому, що у разі, коли партнер подає свій варіант договору, його необхідно обов’язково погодити.

НМК

Керівник відділу практики Людмила Соловей презентувала Google-форму  Єдиного університетського реєстру договорів про співпрацю із зовнішніми стейкхолдерами і запропонувала до нього вносити такі типи договорів: договори міжнародного відділу, угоди про співпрацю (факультети довготривалі/одноразові), меморандуми, угоди (загальний/науковий відділ).

НМК

Пропозиції викликали жваву дискусію з боку присутніх щодо адміністрування, рівнів доступу, змістового наповнення.