18 листопада 2022

До Дня студента Центр естетичного та громадянського виховання студентської молоді МЕГУ провів для студентства університету караоке патріотичної пісні. Студенти з великим захопленням виконували сучасні військові пісні, повстанські, а також авторські, написані під час війни. Усі виконані пісні студенти присвячували українським захисникам.

Караоке

«Кожного дня ми бачимо відео, де відважні наші захисники України співають пісні під обстрілами окупантів. Під вибухи і атаки ворога лунають українські пісні. Бо пісня для українців - це ще одна суперсила, це наша мистецька й культурна зброя. У піснях ми зберегли нашу історію і традиції. У піснях живе наша ідентичність і незалежність.

Караоке

У піснях - наша незламна сила духу», - зазначила проректор з організаційно-виховної роботи, соціальних питань й розвитку професор Наталія Терновик.