20 березня 2024

Здобувачі 1-3 курсів факультету журналістики разом з викладачами відвідали музей історії прокуратури Рівненщини. Екскурсію провів Почесний працівник прокуратури, голова Ради ветеранів органів прокуратури Рівненської області Олександр Коташевський.

Музей прокуратури

Спершу студентів ознайомили з постатями очільників прокуратури і ветеранів прокуратури Рівненщини, які більшу частину свого трудового життя присвятили зміцненню законності. Опісля пан Олександр провів студентів у приміщення музею, де вже безпосередньо розповів про історію прокуратури нашої області, а також показав низку музейних експонатів ‒ портфелі слідчого минулого століття, засоби комунікації, зліпки слідів та знаряддя вчинення злочинів.

Музей прокуратури

Не обійшовся Олександр Коташевський без розповідей про розкриття реальних злочинів, серед яких студенти відзначили історію про злочинця, якого докори совісті довели до самогубства, про допит серійника Онопрієнка і про втечу засланих в’язнів у лапи хижаків.